Tiks sagatavoti izvērtēšanas standarti un ētikas principi

Lai stiprinātu izvērtēšanas kvalitāti Latvijā, biedrība “Latvijas Izvērtētāju asociācija” uzsāk darbu pie vienotu izvērtēšanas standartu un ētikas principu sagatavošanas. Tie tiks sagatavoti šī gada laikā un izskatīti trīs diskusiju ciklā, iesaistot izvērtētājus, izvērtējumu pasūtītājus un īstenotājus, radniecīgo profesiju pārstāvjus un izvērtējumu lietotājus.

Vienoti izvērtēšanas standarti un ētikas principi tiek izstrādāti Latvijas valsts budžeta finansētās programmas  “NVO fonds” projektā “Latvijas Izvērtētāju asociācijas darbības stiprināšana izvērtēšanas kultūras attīstīšanai Latvijā”. Projekta mērķis ir stiprināt biedrības “Latvijas Izvērtētāju asociācija” kapacitāti un veiktspēju izvērtēšanas kvalitātes un īstenošanas prakses pilnveidošanai Latvijā, lai veicinātu sabiedrības līdzdalību rīcībpolitikas veidošanas un lēmumu pieņemšanas procesos un sekmētu datos un pierādījumos balstītu priekšlikumu un politikas iniciatīvu izstrādi.

Projekta ietvaros paredzēta arī izvērtētāju, izvērtējumu pasūtītāju un lietotāju informēšana par izvērtēšanas jomas aktualitātēm, biedrības iesaiste politikas veidošanas procesā, administratīvais atbalsts biedrības pamatdarbības nodrošināšanai un finansējuma piesaistes aktivitātes.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

0 Komentāri
Pievienot Komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *