Izvērtēt jēgpilni: rokasgrāmata ikvienam

Latvijas izvērtētāju asociācija publisko izvērtēšanas rokasgrāmatu ‘Izvērtēt jēgpilni: rokasgrāmata ikvienam’. Rokasgrāmatu izstrādājusi Jaunzēlandes Sociālās politikas izvērtēšanas un pētniecības vienība SUPERU. Rokasgrāmata galvenokārt ir domāta speciālistiem, kuri plāno, finansē vai īsteno kādas programmas, projektus vai politikas, un kuri vēlas labāk saprast, kā mērīt un izprast savu programmu vai iniciatīvu ietekmi. Rokasgrāmatā vieglā un vienkārša veidā sniegts ieskats par svarīgāko, kas jāzina ikvienam, kas vēlas plānot vai veikt izvērtējumu.  

Rokagrāmata pieejama šeit: Izvērtēt jēgpilni: rokasgrāmata ikvienam

Rokasgrāmata sakārtota četros moduļos:

  • 1.modulī apskatīts, kas ir izvērtēšana un kā sagatavoties izvērtējumam,
  • 2. un 3. modulī aprakstīts, kas ir jāzin par programmu, lai varētu noskaidrot, vai tā ir ko mainījusi
  • 4.modulī apskatīti jautājumi par izvērtējuma plānošanu, pasūtīšanu un izvērtēšanas vadību.

 

Rokasgrāmata sākotnēji veidota tiem, kas strādā Jaunzēlandes sociālajā sektorā. Tomēr tā ir interesanta un noderīga ikvienam, ņemot vērā to, ka aprakstītie principi ir piemērojami programmām un iniciatīvām arī ārpus sociālā sektora.

Rokasgrāmatu tulkoja un pielāgoja Latvijas kontekstam Ieva Cēbura, Iveta Baltiņa un Krišjānis Veitners no Latvijas izvērtētāju asociācijas.

Izvērtēšanas rokasgrāmatas ‘Izvērtēt jēgpilni: rokasgrāmata ikvienam’ adaptācija latviešu valodā ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

0 Komentāri
Pievienot Komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *