Diskusija par izvērtēšanas standartiem ar izvērtējumu lietotājiem un dalībniekiem
Lai veicinātu izvērtēšanas kvalitāti, Latvijas izvērtētāju asociācija ir izstrādājusi IZVĒRTĒŠANAS STANDARTU priekšlikumu. 18. oktobrī plkst. 16:00 aicinām uz diskusiju izvērtējumu lietotājus, tajā skaitā nevalstisko organizāciju pārstāvjus. Kopīgi diskutēsim par izvirzītajiem principiem un kritērijiem, lai tie mums visiem būtu noderīgi darbā un palīdzētu panākt augstu izvērtējumu kvalitāti!
 

Mēs ticam, ka kvalitatīvs izvērtēšanas process un rezultāts ir būtisks priekšnoteikums politiku, tiesību aktu, programmu un projektu attīstībai un pilnveidei. Latvija iegulda ievērojamus resursus visdažādākajās politikās un programmās, kuru mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti un veicināt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā. Mums jāzina, ko šie ieguldījumi un centieni sasniedz, kā var uzlabot to rezultātus un cik vērtīgi ir bijuši mūsu ieguldījumi. Izvērtēšanas mērķis ir sniegt atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem, palīdzot uzlabot politikas, tiesību aktus, programmas un projektus.
Ar IZVĒRTĒŠANAS STANDARTU priekšlikumu variet iepazīties šeit: https://www.izvertesana.lv/…/sagatavota…/…
Vienoti izvērtēšanas standarti un ētikas principi tiek izstrādāti Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projektā “Latvijas Izvērtētāju asociācijas darbības stiprināšana izvērtēšanas kultūras attīstīšanai Latvijā”. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
0 Komentāri
Pievienot Komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *